top of page

Штучний камінь - Кварц

Матеріали ВСІХ виробників кварцового штучного каменю в одному каталозі!

Порівнюйте колір, ціну і текстуру - підберіть найбільш підходящий варіант ...

Більше 1000 варіантів кварцового каменю.

Основні вироби з кварцового штучного каменю

Переваги кварцового каменю

Кварц не царапается

Надміцна поверхню

Кварцовий камінь - надзвичайно твердий і ударостійкий  матеріал. Він ідеально підходить для застосування  у виробах з підвищеними вимогами до практичності і зносостійкості - наприклад, кухонних стільниць .

Кварцовий штучний камінь практично неможливо подряпати або розбити. Він надійний і зберігає свій первинний зовнішній вигляд багато років.


 

Кварц не впитывает пятна

Не залишаються плями

Поверхня кварцового штучного каменю не  має порів і мікротріщин, що не дає проникати волозі в структуру каменю. Так само, кварц - хімічно інертний матеріал, простіше кажучи, він не вступає в реакцію з кислотами і лугами. З цього випливає що даний матеріал не схильний до виникнення на ньому плям. Легко прибираються плями від харчових барвників, зеленки, маркера ... 

Горячее на кварцевой поверхности

Можна ставити гаряче

Кварцовий камінь легко витримує високі температури, гаряча каструля не заподіє шкоди поверхні каменя. Але потрібно відзначити, якщо регулярно ставити гаряче в одне і те же місце, перепади температур будуть поступово руйнувати структуру каменю. Тому для "улюбленого" місця гарячої каструлі рекомендується використовувати підставку. 

Уборка кварцевой поверхности

Простий в догляді

Кварц невимогливий у догляді і прибиранні, не потребує додаткової обробки спеціальними засобами. Для прибирання, поверхня кварцового каменю досить протерти вологою губкою з мінімальним вмістом миючого засобу.

Важливо! Не застосовувати миючі з вмістом абразивних частинок - з часом може потьмяніти полірування. 

bottom of page